SUN-WAY

Menu volejte 777 58 58 53
Slide

LUXUSNÍ ZÁVĚSY, KTERÉ VYTVOŘÍ VÁŠ ÚTULNÝ DOMOV

Závěsy jsou nejstarším prvkem stínící techniky, ale stále velmi žádaným a oblíbeným. Hlavním důvodem jejich využití jsou: dekorace, zastínění, odhlučnění, ale i rozdělení prostoru. Vhodným výběrem závěsu můžeme docílit i částečné tepelné izolace. Pro závěsy s vyšším stupněm odhlučnění se mezi podšívku vkládá speciální materiál zvaný Molton. Netradiční variantou jsou tzv. oboustranné závěsy, které jsou vhodné pro předělení místností.

Do obývacího pokoje vybíráme závěsy hlavně jako designový prvek, který dotvoří Váš dokonalý interiér. Zatím co do ložnice jsou vhodnější závěsy, kde klademe důraz na vysoký stupeň zastínění. Nabízíme široký výběr kvalitních materiálů, převážně jednobarevného charakteru. Naše látky se vyznačují vysokou barevnou a tvarovou stálostí.

Při výrobě závěsů používáme nejdokonalejší technologii šití, která umožňuje řezání pomocí laseru ve svislé poloze. Švy šijeme neviditelnými stehy, což dodává konečnému výrobku dokonalý a luxusní vzhled.


Závěsy lze doplnit tzv. úvazy (což je uchycení látky po stranách ke stěně). Dále si sami můžete zvolit spodní zakončení závěsu. Nabízíme možnost standardního provedení s lemem, či provedení s olůvkem. U závěsů s kroužky si můžete vybrat z devíti barev kroužků. Průměr kroužku je 40mm.

Úvazy Kroužky


U závěsů je velmi často využívána možnost podšívání. K dispozici jsou čtyři typy šití podšívek:

Podšívky Podšívky


ZPŮSOBY UŠITÍ ZÁVĚSŮ

Nabízíme devět možností provedení Vašich závěsů:

Sklady látek